Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Připadají vám začátky vztahů idylické? Tohle je 5 momentů, které dokládají pravý opak!

Zamilovanost je opravdu krásný stav ducha!
Zdroj: archiv

Když se do někoho zamilujeme, někdo nám zavoní, někdo nás okouzlí a ideálně to dopadne tak, že tyto sympatie jsou oboustranné, nasadíme si růžové brýle a kloužeme se na vlně endorfinů dlouhé měsíce… Od letmých doteků, přes vášnivé polibky, romantické procházky a divoké milování až k těmhle 5 věcem, které k začátkům vztahů sice patří, ale rozhodně je nepovažujeme za nic příjemného.

1) Hry na hrdiny

Počátky vztahu jsou ve své podstatě strategickou hrou. Přiznejte si, kolikrát jste přemýšleli nad tím, jestli se máte dotyčnému ozvat jako první, jestli už můžete napsat něco milého, nebo pořád dělat nedostupného hrdinu… Strategie se vyplácí a vítězí ti, kteří mají druhého takzvaně víc „na háku“.

2) Absence spánku

Jak se vám usíná s novým nocležníkem po boku? Špatně, viďte… Sice mezi vámi neustále srší magnetizující energie, ale spánek nepřichází. Pořád se převracíte a ráno se většinou budíte jak po flámu. A kruhy pod očima nevylepší ani endorfinová injekce a přiblbý úsměv.

3) Záchod je tabu

Znáte ten pocit? Romantická večeře při svíčkách, sklenka vína, společně strávená noc, snídaně… Ale vy jste si přitom jaksi ani jednou „neulevili“… Co kdyby vás náhodou váš idol slyšel? Co kdyby šel hned po vás? Ne! Dokonalí lidé rozhodně nekakají! A ani nic podobného. Po dvou dnech se těšíte domů na jedinou věc. A vznášíte se u toho jako vzducholoď.

4) Kamarádi a rodina jsou zkouška ohněm

Jak jej přijmou vaši blízcí? Bude se líbit vašim nejlepším přátelům? A jak se budou líbit oni jemu? Samé stresy! Setkání s nimi je totiž lakmusovým papírkem vašeho počínajícího vztahu… Načasování i příležitost je potřeba důkladně zvážit.

5) Závislost

Je vědecky podložené, že zamilovaný člověk se chová podobným způsobem jako narkoman. Je závislý na své pravidelné dávce hormonu štěstí, které mu zprostředkovává setkání s milovanou osobou. Delší absence vaší dávky má proto za následek nesoustředěnost, špatnou náladu a další komplikace ve vašem životě…

Tak co, stojí vám ta láska pořád ještě za to?

Související články

Další články