Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Případ pro Poirota! Těla manželského páru byla nalezena zakopaná na zahradě, oba ale stále posílají svým příbuzným dopisy

Policie u domu, kde se našla mrtvá těla.

Záhada jako z detektivky! V britském městě Forest Town byla objevena na zahradě dvě zakopaná těla. Jde údajně o manželský pár, Williama a Patricii Wycherleyovy, kteří v domku prokazatelně bydleli až do konce devadesátých let. Sousedé tvrdí, že přibližně před 15 lety tento pár zmizel a od té doby jej už nikdo neviděl. Případ je o to divnější, že manželský pár i po své údajné smrti posílal svým příbuzným pohlednice.

Výsledky testu, který určí pravou identitu těl, budou známy až v horizontu týdnů. Zatím se tedy otevírá prostor pro spekulace, nikdo totiž s jistotou neví, čí těla doopravdy jsou. Příbuzní manželů Wycherleyových tvrdí, že to rozhodně nemohou být oni. „Jsem si jistá, že to nejsou Wycherleyovi. Moje máma od nich pravidelně dostávala pohlednice, a to přinejmenším do roku 2009, kdy zemřela,“ uvádí ve své výpovědi neteř manželů. Zároveň ale zůstává záhadou, kam manželský pár zmizel, nikdo totiž už roky nemá ponětí, kde se nacházejí.

Jisté je ale jedno. Rozhodně nejde o nešťastnou náhodu, nikdo totiž jen tak nezakopne o hrábě na zahradě a sám sebe nepohřbí. Nebo že by se manželé pohřbili vzájemně?

Související články

Další články