Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Případ Petra K. finišuje: Maminko, je to v REJŽI! Zlo přešlo z matky na syna!

Případ Petra K. finišuje: Maminko, je to v REJŽI! Zlo přešlo z matky na syna!
Zdroj: Popelky.cz
+ Další 2 fotografie
Soudní znalci rozštípali obhajobu Petra Kramného na jemné třísky. Ty pak vyskládali do hranice a rozfoukali ohýnek, který Kramného spálí. A také jeho matku Irenu. Ta stále stojí za svým synáčkem. Jenže je pozdě. Podle kriminalistů i soudních znalců zabil Moniku a Klárku Kramný. Zlo plodí zlo. A Petra Kramného zplodila jeho matka Irena.

Pokud přemýšlíme nad osobou Petra Kramného a zamýšlíme se nad jeho psychologickým profilem a motivacemi, dostáváme se k jeho matce. K jeho biologické matce. To musíme zdůraznit, protože otec P.K. je nevlastní.

Pokud zkoumáme jakéhokoliv jedince, musíme na něj pohlížet ve všech souvislostech, musíme se zaměřit na jeho dětství a dospívání. Právě v této rané fázi se formuje osobnost každého člověka. Na osobu Petra K. nelze pohlížet bez toho, aniž bychom stále měli v zorném úhlu také jeho matku Irenu

Bylo by velmi lehké ji v tomto textu srazit a zahnat do kouta. Smát se tomu, že slepě důvěřuje svému synovi. Jenže když se na celou egyptskou kauzu podíváme právě očima Ireny Rychlé, vidíme hlavně zoufalou ženu, která vidí, že její syn si vzal ženu, se kterou není spokojen A že se mu také odcizuje jeho vlastní dcera. Tohle je rána pro každou matku.

Každá matka stojí za svým potomkem do poslední chvíle. Je logické, že takto jedná i matka Petra Kramného a nelze jí to vyčítat

S matkou Petra Kramného jsem mluvil za svou novinářskou kariéru více než desetkrát. Ty rozhovory jsem nepočítal, byly různě dlouhé, vždy záleželo na tom, jak se momentálně vyvíjel případ, zda karty byly zrovna nakloněny Petrově verzi a nebo v tom Kramný lítal až po uši.

Ani jednou jsem nenarazil na zlomenou ženu, naopak Irena Rychlá vždy působila dojmem silné a tvrdé ženy, která nedělá kompromisy a přesně ví, čeho chce dosáhnout. Žádný pláč, žádné fňukání nad rozlitým mlékem. Naopak racionální uvažování a logické reakce, jak ze šlamastyky rychle pryč a ještě na tom neprodělat.

Paní Irena Rychlá je zdatná obchodnice. Když jí člověk řekl, že má informace, které jí zřejmě k vyskládání celé mozaiky chybějí, tak se ráda bavila, ráda naslouchala a ráda odpovídala. Když ale poznala, že pro ni novinář nepředstavuje žádné výhody a nic jí nepřinese, tak ho slušně a stručně odmítla.

Nemohu hodnotit, zda je Irena Rychlá zlá, ale vím, že je velmi odhodlaná a velmi tvrdá. Že umí počítat a umí manipulovat.

Velmi zajímavý je také názor advokátky Kláry Long Slámové, která zastupuje rodinu Moniky Kramné. Ta popsala své setkání s matkou P.K. v rozhovoru pro Popelky. cz.

"Překvapila mě paní Rychlá. Musím říci, že jsem za svou praxi už viděla a slyšela leccos. Setkala jsem se s lidmi, kteří spáchali ty nejhorší zločiny. Nikdy jsem ale dosud neměla možnost naživo poznat ženu tak zlou, bezcitnou. Nikdy jsem neviděla ženu, která by v takto koncentrované podobě byla schopna nenávidět vlastní dceru, která by pokládala za normální rozhrabat hrob své malé vnučky a která by se smála na místě, kde se projednává násilná smrt dítěte, které jí bylo blízké," uvedla Long Slámová na adresu ženy, která bojuje za svého syna do posledních chvil.

Životy dění ovlivňují jejich rodiče. Matka Petra Kramného nebyla ráda, že si vzal Moniku. Vždy mu říkala, že Monča je trochu do větru a že přijde den, kdy to Petr pozná Když si Monika našla milence, tak Irena Rychlá ve svém synovi rozdmýchávala zlobu. Jak se cítil Petr? Jako muž, který selhal před svou manželkou jako samec a partner. A také se styděl před svou matkou, že jako syn není schopen plnit očekávání, která do něj vložila.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy