Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Případ jako z hororu: Žena a její přítel zabili dvě malé děti a skoro utýrali devítiletou dívku

Bezcitní vrazi. Hunstmanová a Curiel. Čeká je vysoký trest zabrutální vraždu.
Zdroj: repro youtube.com
+ Další 3 fotografie
Tento hrůzostrašný případ se odehrál v Kalifornii. Policie do domu Tami Joy Huntsmanové vtrhla poté, co zjistila, že týrá devítiletou holčičku. Po prohledávání místa činu je ale čekal otřesný nález. Ve skříni byla objevena tělíčka dvou dětí. Ty byly dlouhou dobu pohřešované.

Scénář jako z hororu začíná nálezem týrané holčičky v zamčeném autě. Devítiletá dívenka byla v zuboženém stavu. Vážila pouhých 18 kilogramů. K tomu měla zlomené kosti po celém těle a vyražené zuby. Utrpěla mnohočetná zranění a v otevřených ránách měla červy.

Neuvěřitelně kruté týrání má na svědomí žena společně s teprve sedmnáctiletým přítelem Gonzalem Curielem.

Šerif ke kauze řekl, že to je to nejhorší, co kdy viděl. V tu chvíli ale netušil, že je za pár minut čeká ještě horší scéna.

Tělíčka dvou dětí byla nalezena v plastových boxech zamčených ve skříni. Chlapec jménem Shaun a dívka Delylah žili se ženou v jedné domácnosti. Příbuzní ale nejspíš nebyli. Tuto informaci zatím policie zjišťuje a neví, v jakém vztahu s tyrankou byli.

Sousedé policii vypověděli, že malé děti žily s ženou, protože jejich biologická matka zemřela po nehodě. Jejich otec o ně nejevil zájem.

Šéf pro místní úřad sociálního zabezpečení sdělil, že už byla Tami Joy Huntsman několikrát vyslýchána pro podezření z týrání

Z nepochopitelného důvodu vraždila devětatřicetiletá žena společně se svým sedmnáctiletým přítelem. Oba teď čelí obvinění z brutální vraždy. Přestože je jejímu příteli teprve sedmnáct, bude souzen jako dospělý.

Zatím není jasná příčina úmrtí dvou malých dětí ani to, kdo byli jejich biologičtí rodiče. Proč tento pár vraždil malé nevinné děti, bohužel policie ještě neví. K motivu se ani jeden z nich nevyjádřil.

Související články

Další články