Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Princ Harry si našel novou holku, vypadá jako jeho bejvalka!

Harry
Zdroj: Facebook

Británie má momentálně jako vývozní artikl nejžádanějšího svobodného muže planety, ale anglické dívky asi brzy zapláčou nad promarněnou šancí. Princ Harry (28) se totiž znovu zamiloval a ostrovní země si přeje další královskou svatbu!

Jeho nová přítelkyně se jmenuje Cressida Bonas (24) a pro prince je naprosto ideální partnerkou. Pochází z velmi dobré rodiny, úspěšně absolvovala ty nejlepší školy, pracuje jako modelka, stará se o charitu, kamarádí se s Harryho sestřenicemi a navíc jezdí i do Lesotha. Tahle celkem nepodstatná informace je pro Harryho zásadní skutečností, princ totiž není jen večírkový pařmen. Kromě aktivní služby v armádě pokračuje ve stopách své matky Diany a nejsou mu lhostejné země třetího světa. V Lesothu postavil vlastníma rukama školu a tamní hlava státu patří mezi jeho blízké přátele.

Se svou novou známostí si nedávno vyrazil do Švýcarska na lyže a podle lidí, kteří měli tu čest zamilovaný páreček spatřit, se od sebe nemohli ti dva odlepit. Cressida by si tak mohla být jistá, že má Harryho srdce v kapse, až na jeden problém. Vypadá totiž úplně stejně jako jeho dlouholetá bývalka Chelsy Davy, se kterou se princ neustále rozcházel a scházel. A zatímco Chelsy se už viděla jako hospodyňka, Harry se do manželství nikdy nehnal a užíval si ve společnosti, velmi často s dívkami, které Chelsy jako by z oka vypadly.

Navíc se zhlédnul ve své armádní kariéře a služba vlajce je u něj na prvním místě, všechny jeho předchozí vztahy ztroskotaly na jeho pracovním nasazení. Cressida se tak bude muset obrnit trpělivostí a překousnout fakt, že kterákoliv jiná dlouhovlasá blondýna šlapající přehlídkové molo by jí ho mohla lehce vyfouknout.

Související články

Další články