Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prima tasila krásku Leovou: Moderátorka je to na baterky, ale ty křivky! Podívejte se na její rajcovní fotky - zaříznuté plavky a průhledné prádélko!

Zdroj: Prima FTV, profimedia.cz

Česká Miss Monika Leová (22) dostala díky "originálnímu" nápadu Primy zaměstnat pseudomoderující roštěnky šanci se poprvé ukázat Ve včerejších Odpoledních novinách (další originalita, kterou jistě brzy okopíruje TV Nova, hi hi) nijak zásadně nepřesvědčila, ale co si budeme povídat, je to fuk.

Text přečetla hezky, nervózní byla přiměřeně a nás stejně nezajímá, co říká, ale že je to Asiatka k nakousnutí, se kterou si všichni chlapi (ti heterosexuální, ostatní koukají na Drahoňovského) u televize představují sex a zase jenom sex. Navíc - televize, kde něco "moderuje" Ivanka Gottová (37), si může dovolit nechat číst zprávy klidně i cirkulárku vytaženou ze zástrčky.

Proto si připomeňme její slavné modelingové kreace, ve kterých stydlivá Vietnamka ukázala své přednosti, nádherné tělo v čele s atraktivními dvojkami a pak samozřejmě zaříznuté plavečky na těch nejintimnějších místech.

Škoda, že s tímhle je teď na chvíli utrum. Nezbývá než doufat, že Monika svou šanci nechytne za pačesy a brzy skončí v pornoprůmyslu nebo prostě někde, kde ji budeme mít takovou, jakou chceme. Tedy nahou, ne moderující!

Související články

Další články