Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Přijímáme jen ženy a děti v ohrožení, vzkázala Kanada. Mužské uprchlíky odmítá

+ Další fotografie
Kanada začala psát novou historii své země. Nadšený premiér Justin Trudeau vítal na letišti v Torontu syrské uprchlíky. Kanada ale nepřijímá každého. Do země se dostanou jen děti a ženy. Muže kanadská vláda odmítá.

„Dnešní den si budeme všichni pamatovat,“ prohlásil nadšený premiér Justin Trudeau a začal vítat syrské rodiny, které do Kanady přivezlo letadlo.

První letadlo přilétlo v noci na pátek. Premiér Trudeau už se nemůže dočkat dalších letadel. Už v sobotu dorazí další stroj se Syřany na palubě, slíbil premiér.

Kanada oznámila, že chce do konce roku přijmout 10 tisíc Syřanů a dalších 15 tisíc pak do konce února nadcházejícího ro­ku.

Do vládního projektu přesídlení se dostanou pouze prověřené rodiny a zranitelné ženy. Dospělí muži se můžou do vládního programu dostat pouze v případě, že jsou homosexuálové, bisexuálové či transgenderové osoby. Heterosexuální muže ze Sýrie kanadská vláda odmítá.

Mohlo by vás zajímat

Další články