Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přijde snad baculatá Ewa Farna o obří poprsí? Hádejte, co tahle holka nyní vyvádí!

+ Dalších 39 fotografií
O Ewě Farne se ne náhodou mluví jako o pěveckém klenotu mladé generace. A právem! Rozhodně umí zaujmout nejen svým výjimečným hlasem, ale i nadupaným hrudníkem, který je při její výšce 165 centimetrů nepřehlédnutelný. Baculinka Ewa ale začala cvičit. Své tělíčko trápí v posilovně a všichni se bojí, aby se jí ňadra nezačala při té dřině zmenšovat.

Mladá zpěvačka se sem tam nasouká do modelů, v nichž sklízí kritiku za nadváhu, jindy zase všechny překvapí, když má o pár kilogramů méně. A tentokrát se vytasila snímkem v černé blůzce s krajkou, ze které jí její chlouba doslova leze z výstřihu.

Nemůže být pochyb o tom, že při pohledu na žhavý snímek se zvedne tep nejednomu fanouškovi. Její výstavní prsa prostě dráždí každého chlapa. Škoda jen, že Ewa moc odvážná v poslední době není. Možná to je tím, že si zvedá sebevědomí v tělocvičně, kde usilovně maká na své postavě.

Na aktuální snímky a zejména ten „prsatý“ se mrkněte do galerie. Mnohé fanoušky hvězdy showbyznysu musíme předem upozornit, že se jim při prohlížení fotografií mohou nadměrně tvořit sliny v koutcích rtů!

Související články

Další články