Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Přichází období Raka: Váhám utřídí myšlenky, Panny zlepší svůj partnerský vztah

Přichází období Raka: Váhám utřídí myšlenky, Panny zlepší svůj partnerský vztah
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

V úterý přecházíme do období Raka, které s sebou přináší velký příval lásky a harmonie. Načerpejte z toho tolik, kolik jen můžete. Bude to stát za to. Podívejte se na krátká poselství, kde se dozvíte, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V tomto období pracujte zejména na tom, abyste do své rodiny navrátili klid a pochopení. Nezaměřujte se tolik na práci. Utíká vám život. V galerii najdete váš vzkaz.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby čekají v tomto období změny ve vztazích. Pokud už dlouho sedíte na židli, která je vám nepohodlná, teď by se to mohlo změnit. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přestaňte si už jednou provždy myslet, že si nezasloužíte lásku. Vesmír má pro všechny dost, i pro vás. Musíte si to sami sobě ale dovolit. V galerii najdete váš tip na toto období.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nalezněte v sobě sílu změnit vše, co už vám více neslouží. Nedržte si u sebe staré, dejte prostor novému. Jen tak se pohnete z místa. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ochraňte sami sebe tím, že si kolem sebe vytvoříte neviditelný štít dobré energie. Nečerpejte z té negativní, ačkoliv je jí všude více než dost. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dokázali jste toho za poslední dny tolik, a přesto o sobě pochybujete. Věřte, že si zasloužíte to nejlepší, co tento svět nabídne. Toto období bude rozhodující. Vzkaz najdete v galerii.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tomto období vás čekají změny. Záležitost, pro kterou už dlouho hledáte řešení, se jako zázrakem vyřeší sama. Pocítíte zpátky váš vnitřní klid. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte velkou šanci zlepšit váš partnerský život. Pokud se už dlouho potýkáte s problémy, najdete řešení, které uklidní obě strany. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Období Raka vám utřídí myšlenky a přinese do vašeho života mnoho lásky. Ať už ve fyzické podobě, nebo lásky k sobě. Kterou už potřebujete jako sůl. V galerii najdete, co vás nemine.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Utřiďte si veškeré dokumenty a úřední záležitosti. Potřebujete ve vašem životě nastolit znovu klid a rodinnou atmosféru. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Bude vás lákat vůně dálek. Není špatný nápad opustit na chvíli běžné starosti a chvíli se věnovat jen partnerovi. Ocení to. V galerii najdete váš tip pro toto období.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Období ve znamení Raka ve vás vzbudí velkou potřebu budovat váš domov. Můžete se tak uchýlit k přestavbě nebo změnám nábytku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy