Silný listopadový úplněk bude mít velmi magickou moc, obzvlášť nad lidmi, kteří si momentálně procházejí nějakými vypjatými situacemi, necítí se v dobré fyzické nebo psychické kondici či snad prodělávají těžší životní období.

Přesně tito lidé by se měli mít dnes na pozoru. Na tento dušičkový čas totiž připadá jeden z nejděsivějších úplňků. V tuto dobu se probouzejí velmi negativní démonické síly, které působí hlavně na slabé jedince.

Jestli jste momentálně náchylní k sebelítosti nebo vás něco trápí, v tento den rozhodně neřešte žádná důležitá rozhodnutí. Pokud se necítíte už dlouhodobě dobře ve vztahu, nedělejte ukvapená rozhodnutí tento den. Mohlo by se to na vás negativně podepsat.

Raději zůstaňte doma, udělejte si pohodlí a snažte se tento úplněk přečkat v klidu. Může se také stát, že se vám bude v noci velmi špatně spát. Někteří bájní šamani tvrdí, že byste si měli v tento den sundat ze zdí různé lapače snů a podobně, protože jejich pozitivní síla by se mohla právě tento den otočit proti vám.

Pokud jste však opravdu silný jedinec, kterého jen tak něco nerozhází a který stojí pevnýma nohama na zemi, tak si dnes můžete užít ten nejdivočejší sex.