Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Příbuzné chtěl potěšit jednohubkami: Muž z Domažlic v kuchyni uklouzl a bodl se nožem

Zdroj: unsplash.com
kuriozita
Vánoční čas je nejen plný zázraků, ale také kuriozit. Po ženě, která nabourala poté, co jí za jízdy skočil do klína živý kapr, se muž v Domažlicích zranil při přípravě jednohubek pro příbuzenstvo. Na svátky ho přijela navštívit rodina, a tak se ji rozhodl pohostit. Místo toho ale uklouzl na vlhké podlaze a bodl se nožem.

Devětapadesátiletý muž se podle informací Týdeníku policie bodl do levé ruky v oblasti bicepsu poté, co uklouzl v kuchyni na vlhké podlaze. V pravé ruce držel nůž, s nímž měl v úmyslu svým příbuzným, kteří přijeli na návštěvu, přichystat jednohubky.

Rána byla 3 centimetry široká a zraněný muž společně se svou družkou a synem vyloučil, že by byla způsobena cizím zaviněním. Dechovou zkouškou bylo prokázáno, že muž má 1,79 promile alkoholu v krvi.

Ani zdaleka nejde o nejkurióznější vánoční případ, ke kterému policie vyjížděla. V pondělí došlo k autonehodě, kterou zavinil o život a svobodu bojující kapr. Ten z plastového lavoru vyskočil řidičce přímo do klína a ona tak nabourala do betonového sloupu. V tomto případě však už byla zranění o něco vážnější - žena byla letecky transportována do nemocnice se zlomeninou v oblasti kotníku a s pohmožděným hrudníkem.

Související články

Další články