Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Při sexu roznáší smrt! Číslo ženy, která ničí životy lidem na Pardubicku, je na Facebooku!

Na Pardubicku řeší pořádný problém!
Desítky vyděšených mužů, kteří nevědí, zda své manželce mají sdělit, že měli sex s ženou, která je HIV pozitivní. Tak vypadá situace na Pardubicku. Tady policisté našli smrtelně nemocnou prostitutku, která roznáší smrt.

Policisté objevili v Pardubicích prostitutku, která si své klienty vodila domů, i když věděla, že je HIV pozitivní. Na Pardubicku se šíří strach – více jsme psali ZDE.

Policisté se proto rozhodli, že se pokusí uklidnit místní, a zveřejnili část telefonního čísla nemocné ženy.

„Vzhledem k tomu, že se množí nejen telefonické, ale i osobní dotazy na to, o jakou konkrétní ženu se jedná, rozhodli jsme se pro ‚ubezpečení‘ mužů, kteří v minulosti jakýchkoliv erotických služeb v Pardubicích využili, zveřejnit část telefonního čísla, které nejmenovaná pro sjednání schůzek v inzerátu užívala. Jde o telefonní číslo 774…18,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová.

Jenže na Facebooku se dá číslo najít celé. Lidé totiž sdílejí pasáže z webu nornik.cz. Tento undergroundový projekt mapuje podmínky v českých bordelech a hodnotí služby zdejších prostitutek.

Slečna Olga, která údajně na Pardubicku roznášela HIV, zde má také svou recenzi. A není to vůbec pěkné čtení. Fotky naleznete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články