Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Při menstruaci se nemusíte jen zoufale modlit, ať už je konec! Dámy, z krve můžete získat energii

Menstruační krev je již tisíce let velkým pomocníkem při bolestech,
ekzémech i jiných kožních onemocněních.
+ Další fotografie
Jednou za 28 dní nám vlastní tělo dává jeden z nejúčinnějších léků na všelijaké bolesti a potíže. Být ženou je skutečný dar. A proto, dámy, překonejme vžitý odpor a využijme krvavou přítelkyni v náš prospěch.

Ten, kdo se zajímá o větší spektrum možností léčby, než je pouze západní medicína, by mohl blahodárné účinky menstruační krve znát. Jde o výborného pomocníka, který každý měsíc přichází a nic nás nestojí. Jedinou nutností je překonat vnitřní odpor a nebrat tuto krev za něco nechutného, přináší nám totiž potřebné vitamíny a má i desinfekční účinky. Zde je pár moudrých rad, které vám pomohou vaše tělo vnímat líp.

Pomocník při silných bolestech

Jistě známe bolesti všeho druhu a asi se jako ženy shodneme na tom, že právě menstruační bolesti patří k jedněm z nejsilnějších bolestí vůbec. S touto i jinou bolestí může být konec, stačí využít krev. Zábaly a obklady z této krve velmi rychle vytáhnou bolest, ať už hlavy, zad, nebo břicha. Stačí nechat 20 min. působit takový obklad, pak důkladně smýt stopy krve a výsledek je mnohem lepší a rychlejší, než na který jste zvyklí z nejrůznějších lé­ků.

Hojení kožních ekzémů

V lidových léčitelských knihách se běžně dočtete, že nejlepším lékem na hojení ekzému a jiných kožních potíží je právě menstruační krev. Opět jde o pomazání se touto krví, která na poškozené kůži zaschne a dodá jí potřebné živiny a vitamíny pro její regeneraci. Pokud se krví pomažeme na postižených místech, jako jsou nohy, dlaně, lokty, ucítíme okamžitou úlevu od nepříjemného svědění a pálení.

Milostná magie

Ano, i v těchto rituálech nenajdete lepší tekutinu, než je právě menstruační krev. Krev, která vychází z ženy a je známkou plodnosti a dobrého zdraví ženy, se nejčastěji přimíchává do různých lektvarů a nápojů lásky. Zde budete opravdu muset překonat jisté psychické bloky. Pokud ovšem chcete docílit správného milostného rituálu, budete muset tyto nechutě odhodit.

Pokud vás podrobněji zajímá využití menstruační krve v magii, čtěte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články