Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Při hře Sluníčko otěhotnělo několik studentek! Sexovací hra je pro děti velmi nebezpečná! Znáte perverzní pravidla?

Určitě si pamatujete, jak se psalo, že v Polsku čtrnáctileté děti hrály sexovací hru s názvem Sluníčko. Hraje se podobná prasárna také v Česku?

Sprostou a perverzní hru údajně vymysleli čtrnáctiletí žáčci v polském Ostródu. Nikdy se to sice novinářům nepodařilo ověřit, ale od té doby se hra skutečně začala praktikovat. Dokonce i v Česku.

O co jde?

Děvčata ulehnou na zem hlavami k sobě a vytvoří kruh. Chlapci pak chodí od jedné k druhé a souloží na nich. Ten, kdo jich stihne obšťastnit nejvíce, aniž by vyvrcholil, je vítěz. V roce 2010 tak údajně otěhotnělo asi 6 mladých dívek.

Podobnou hru hrály děti také v jedné malé obci u Prahy. Tam nedocházelo k pohlavnímu styku, ale k orálnímu sexu. Vyhrála ta dívka, která pusou vysála všechny své kamarády.

Takové hry jsou pro pubertální mládež velmi nebezpečné. Hrozí nejen nečekané těhotenství, ale také různé pohlavní choroby.

Související články

Další články