Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Při focení si do boxerek strká ponožky! Slavná modelka odhalila Ronaldovo MALÉ tajemství!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
A zase se někdo chce přiživit na slávě druhého! Chilská zpěvačka a modelka Elisa de Panicis v reality show Dvojité pokušení prozradila Ronaldovo sladké tajemství. Tím by mělo být, že si fotbalová jednička na focení vycpává své intimní partie. Modelce se s tím svěřil prý sám Ronaldo.

„Řekl mi, že používá vycpávky. Nevidím na tom nic špatného. Normálně jsme se o tom bavili, jsme kamarádi,“ uvedla okouzlující blondýnka. Seznámili se na party lodi, která brouzdala vody kolem Ibizy loni po vítězném triumfu Realu Madrid. Ronaldo si tam velice hezky užíval svoje volno navíc a točila se kolem něj nejedna kráska

Co asi udělal téhle, že ho chtěla veřejně zesměšnit. Nebo možná spíš neudělal? "Na lodi byla dobrá zábava,“ svěřila se ještě modelka.

Ronaldo má na svědomí vlastní kolekci pánského spodního prádla, pro kterou i sám fotí kampaně A díky bohu za to, jeho tělo totiž patří mezi nejvypracovanější na světě. Na svalech si také dost zakládá, stejně jako na svém vzhledu celkově. Nic nenechá náhodě a ne nadarmo je kvůli tomu tak trochu za slečinku Jako malý vyrůstal v bídě a jako ošklivé káčátko, není tedy divu, že si teď svou krásu pěkně užívá.

Podle fotek pro kampaň na spodní prádlo a fotek od bazénu to vypadá, že bloncka, co si pustila pusu na špacír, se moc nesekla. Nebo je také možné, že u bazénu Ronaldovi byla jenom dost velká kosa

Související články

Další články