Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Přežili jsme Krvavý Měsíc, co nás čeká a jak vypadal v jednotlivých částech republiky?

Naposledy proběhlo úplné zatmění Měsíce viditelné z území České
republiky (a to jen částečně) 10. prosince 2011.
+ Dalších 5 fotografií
Dnes časně ráno, na státní svátek sv. Václava, jsme byli svědky mimořádného úkazu. Bylo možné vidět jak „Krvavý Měsíc“, tak „Super Měsíc“ neboli „Super úplněk“, ale i úplné zatmění Měsíce! Do roku 2029 to bylo jediné zatmění, které bylo viditelné v celém průběhu.

v následujících dnech platí varování proti emocionální nestabilitě. Zatmění luny narušuje náš duševní klid a ovlivňuje naše emoce. Často se stává, že začíná vystrkovat růžky tzv. stinná stránka naší osobnosti, kterou obvykle skrýváme. Potom děláme rozhodnutí, kterých pravděpodobně budeme později litovat. Bude nás to nutit, abychom jednali impulzivně a zapomínali na nutnou opatrnost.

Ti, již oželeli spánek a užili si Krvavého Měsíce se vším všudy, protože mají možnost to dnes, ve státní svátek, dospat, nám poslali fotografie, které ukazují, jak byl fenomenální úkaz vidět v různých částech republiky.

Máte fotografie z dnešního rána i vy? Pošlete nám je na e-mail leila.tucek@extra.cz a my je zveřejníme!

Mohlo by vás zajímat

Další články