Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přemýšlíte, co dát vašemu milému pod stromeček? Udělejte z něj člověka díky holičským mistrům

Tady je čas na změnu!
Zdroj: Instagram
Blíží se Vánoce, a tak určitě přemýšlíte o tom, co dát svým blízkým pod stromeček. A ženy mají vůbec ten nejtěžší úkol. Co věnovat svému partnerovi? Pokud máte doma muže, který o sebe rád pečuje a je tím pravým gentlemanem, máme pro vás tip! A rozhodně nebudete litovat!

Váš drahý partner určitě pod stromečkem uvítá voucher právě do tradičního holičství Gentlemen Brothers. Tam se totiž pohybují právě gentlemani a muži, kterým na sobě záleží. Unikátní služby pro muže nabízejí v Praze na Vinohradech a také v Myslíkově ulici. Holiče z Gentlemen Brothers ale najdeme také na Moskevské ulici v Liberci. A pozor, nejde jen o úpravu účesu, ale partnerovi můžete dopřát masáže, depilace, manikůru… Prostě všechno, co moderní muž potřebuje.

Už po příchodu zjistíte, že se nejedná o obyčejné kadeřnictví. Lazebník vám nabídne kávu, whiskey nebo jiné občerstvení. Pěkně se usadíte do křesla a necháte o sebe pečovat. A vše bude vždy k vaší spokojenosti – více najdete ZDE.

A takový luxus byste mohla dopřát i svému muži. Voucher pod stromečkem mu jistě udělá radost. Úprava vousů, ošetření pleti, pedikúra, manikúra, masáže i depilace. Tohle vše pouze pro muže skvěle zvládne Gentlemen Brothers. Váš drahý si odnese exkluzivní zážitek a bude se chtít na místo činu vracet pravidelně.

Ať dovnitř vejde kdokoliv, ven vychází jako spokojený, odpočinutý a upravený zákazník, který se díky profesionálním službám na opravdu vysoké úrovni a nezaměnitelné atmosféře vždy rád vrací – kompletní nabídku služeb najdete ZDE.

Například holení u Gentlemen Brothers je zážitkem, který by si každý muž, který je rád gentlemanem, měl čas od času dopřát. Pořiďte si voucher, který je ideálním dárkem pod stromeček. Přece chcete mít doma krásného, upraveného a voňavého sexy chlapa.

Související články

Další články