Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Překvapení na Czech Social Awards: Janeček ukázal dceru a Makarenko bez kalhotek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
galavečer
Máme za sebou sedmý ročník udílení ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních sítích. V šesti kategoriích rozhodli fanoušci, v jedné pak porota. Všechny samozřejmě zajímali vítězové, ale na Czech Social Awards došlo i k několika překvapením. Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) si doma patrně zapomněla kalhotky a chybělo málo a ukázala víc, než chtěla. Miliardář Karel Janeček (46) dorazil v doprovodu své krásné ženy Lily Khousnoutdinové a na galavečeru ukázal i svoji půvabnou dceru.

Vítězové Czech Social Awards

V kategorii Go Global zvítězila Miss Jitka Nováčková která má ambice překročit hranice a dostane příležitost zúčastnit se Global Social Awards 2020. Kategorie Fun & Entertainment oceňuje ty, kteří nás baví na sociálních sítích, a pro letošní rok cenu získala Bára Votíková.

V kategorii Inspiration & Influence vyhrála Anna Šulcová, která si na galavečer oblékla nádherné červené šaty. Anička byla hvězdou večera a nešla přehlédnout. Na první pohled bylo poznat, že má z ceny opravdu velkou radost, protože obzvlášť tento rok byla konkurence velmi velká.

Kategorie Cosmo Rising Star oceňuje ty, o kterých podle fanoušků v příštích letech ještě hodně uslyšíme. Vítězem se stal pro některé možná zatím neznámý Jakub Gulab. V kategorii, která oceňuje zajímavé vlogery, kteří baví, inspirují či motivují, se stala vítězkou A Cup Of Style.

Za férovost a transparentnost se zasazuje ocenění v kategorii Fair Play. Tu letos ovládl oblíbený youtuber Kovy.

Šaty s hříšným rozparkem a půvabná dcera

Galavečer si nenechalo ujít ani spousta známých osobností. Na Czech Social Awards dorazila i ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) v doprovodu svého módního stylisty Sama Dolce a Miss Marie Boichenko.

Taťána na udílení cen zvolila velmi odvážné šaty s vysokým rozparkem. Téměř to vypadalo, že Taťána si zapomněla kalhotky doma a chybělo opravdu málo a ukázala by víc, než chtěla. Na akci dorazil také miliardář a mecenáš Karel Janeček (46).

Samozřejmě, že po jeho boku nesměla chybět jeho manželka Lilia Khousnoutdinová. Velkým překvapením ale bylo, že Janeček vyvedl na společenskou akci i svoje děti. Fotografům se nevyhýbala jeho dcera, na které je vidět, že z ní roste půvabná slečna.

Související články

Další články