Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Odhoďte čepice a šály, čeká nás teplý prodloužený víkend!

Prodloužený víkend bude příjemný.
Zdroj: profimedia.cz
Zítra je státní svátek, a tak si všichni prodloužíme víkend a nejspíš vyrazíme někam na výlet. A počasí nám bude přát. Teploty vyšplhají až na 14 stupňů, takže se dá říct, že bude teplo!

V pátek má většina lidí volno, a tak se chystá na výlety a třeba i někam do přírody. A každého zajímá, jaké bude počasí? Během dne bude zpočátku zataženo až oblačno, místy polojasno. V noci teploty klesnou až na 3 stupně. Přes den ale pořádně vyšplhají. Budou se pohybovat mezi 10 až 14 stupni. Mějte s sebou raději po ruce deštníky, protože nás nemine krátká přeháňka, jinak bude den teplý a vydaří se.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy může i slabě sprchnout. Na horách nad 1100 metrů bude sněžit. Teploty v noci se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni. Během dne se trochu ochladí, ale bude krásných 13 stupňů. Takže čepice, šály a teplé rukavice rozhodně potřebovat nebudeme.

V neděli sluníčko také nevysvitne. Bude oblačno až zataženo, může nám i trochu zapršet. Na horách se můžete těšit na sněhovou nadílku. V noci se budou teploty pohybovat mezi 3 až 7 stupni. Přes den mezi 8 a 12. Víkend se vydaří a žádné teploty pod nulou nás rozhodně nečekají.

Související články

Další články