O víkendu čekejte spíš zataženo, sluníčka si moc neužijeme. Teploty se budou pohybovat kolem 5 stupňů a na horách bude sněžit!

Dnes bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno i dopoledne nás můžou potrápit mlhy, někde i mrznoucí. Během dne bude pořádná zima. Teploty vyšplhají maximálně na 8 stupňů. Večer na západě můžeme čekat slabý déšť, nad 900 metrů dokonce sněžení. Takže už pomalu měníme podzimní bundy a kabáty za zimní.

V sobotu bude oblačno až zataženo, na Moravě může i mrholit. Během dne nás v severozápadní polovině území potrápí déšť. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 0 a 4 stupni. Nejvyšší denní teploty budou 6 až 10 stupňů. Sluníčko nám nevysvitne, a tak zřejmě zůstaneme všichni o víkendu zachumlaní v peřinách.

Ani v neděli se nám zřejmě nebude chtít ven. Bude zataženo až oblačno, na většině území republiky bude pršet. Pokud se přece jen vydáte na procházku, tak si nezapomeňte doma deštníky. V noci teploty klesnou až na 3 stupně. Během dne se budou pohybovat mezi 4 a 8 stupni. V Čechách můžeme od západu nad 700 metrů čekat sněžení. Takže čepice a rukavice jsou samozřejmostí. Pořádně přituhovat bude i příští týden!