Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Tropy už nás definitivně opustily. Klepe podzim na dveře?

Podzim je tady!
Zdroj: profimedia.cz
Poslední tři týdny bylo počasí letní a teploty atakovaly tropickou třicítku. I přes to, že už je září. S tím je ale teď konec. V pátek se rapidně ochladí a vypadá to, že nám podzim už klepe na dveře.

V pátek bude jasno až polojasno. Během dne bude v Čechách přibývat oblačnosti a vyskytnou se přeháňky nebo bouřky, které se později večer přemístí na Moravu. Noční teploty se budou pohybovat mezi 12 a 16 stupni. Přes den ale bude ještě teplo. Teploty se budou pohybovat mezi 24 a 28 stupni.

Víkend už bude chladnější. V sobotu bude zataženo až oblačno, potrápí nás přeháňky a déšť. Ojediněle i bouřky. V noci teploty klesnou na 13 až 17 stupňů. Přes den se budou pohybovat mezi 18 až 22 stupňů. Při trvalejším dešti klesnou až na 16 stupňů. Takže si nezapomeňte vzít bundy a vytáhnout deštníky.

V neděli bude ještě chladněji než v sobotu. Bude zataženo až oblačno, v celém Česku bude vydatně pršet. Pokud se chystáte ven, deštníky a pláštěnky jsou samozřejmostí. Všichni ale raději zůstaneme v teple domova. V noci teploty klesnou až na 10 stupňů a přes den se budou pohybovat mezi 15 a 19 stupni. Tak už to vypadá, že podzim je tady. V týdnu se teploty budou pohybovat kolem 20 stupňů a žádné tropy už rozhodně čekat nemůžeme.

Související články

Další články