Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Bude chladno a potrápí nás bouřky. Kdy přijde konečně jaro?

Víkend bude chladný!
Zdroj: profimedia.cz
Počasí je poslední dobou jako na houpačce. Chvíli to vypadá, že už k nám dorazilo jaro, za pár dní je zase zima a teploty klesají k nule. Tepleji nebude ani o víkendu. Výrazně se ochladí a potrápí nás bouřky a sníh.

Už to vypadalo, že k nám dorazilo jaro, bohužel ale jen na chvíli. Přestože už jste letos zažili teploty kolem 17 stupňů, nyní jsou po ránu už jen 3 a pořádně se ochladilo. Tepleji nebude ani o víkendu a také nás potrápí déšť. Takže pokud se chystáte ven, nezapomeňte si s sebou vzít deštníky.

V pátek bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, v polohách nad 500 metrů smíšené nebo sněhové. Na horách na severu můžeme čekat sníh. K večeru by srážky měly ustávat a později by mělo přestat pršet. Na horách se můžou tvořit sněhové jazyky. Teploty se během dne budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni. Sice nás nečekají mrazy, ale počasí hodně připomíná to dušičkové.

V sobotu bude oblačno až zataženo, zpočátku místy polojasno. Na severovýchodě můžeme očekávat déšť a přeháňky, nad 500 metrů sněžení. V noci teploty dokonce klesnou pod nulu. Budou se pohybovat mezi minus 3 a plus 1 stupněm. Během dne teploty vyšplhají jen na 10 stupňů.

V neděli bude hodně podobné počasí tomu sobotnímu. Bude oblačno až zataženo, během dne až polojasno. Celý den nám bude pršet, a tak budeme chtít zalézt do postele a celý den nevylézt. V noci teploty klesnou až k minus 3 stupňům a během dne se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni.

Podobné počasí bude i příští týden. Teploty se budou pohybovat kolem 9 stupňů. Oteplí se až ve středu, kdy bude až 13 stupňů. Tak snad už se pomalu blíží jaro!

Související články

Další články