Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Můžeme se už definitivně rozloučit s létem, nebo nás počasí mile překvapí?

Letos se ještě léta dočkáme. Nemusíte se bát.
Zdroj: profimedia.cz
Letošní léto je opravdu poněkud nešťastné. Místo toho, abychom si užívali dlouhých slunných dnů, tak nám každou chvílí prší. Tento víkend hezkému počasí rozhodně nepřál a na opalování u vody to nebylo. Jak se ale změní počasí začátkem příštího týdne? Užijeme si ještě poslední zbytky léta?

O víkendu jsme si příliš sluníčka neužili. Na konci týdne nás nemile potěšila zatažená obloha s deštěm a přeháňkami. Na východní polovině republiky padá vydatný déšť. Od západu by však měly srážky konečně ubývat.

V noci klesnou teploty ke 14 až 10 stupňům. Pěkně se tedy ochladí. Na nějaké to venkovní stanování to rozhodně nebude. V Čechách bude polojasno a k pondělnímu ránu nás zaskočí ještě ojedinělé přeháňky od západu. Na Moravě a ve Slezsku si užijete oblačného počasí s přeháňkami.

V pondělí teploty nepřesáhnou 22 stupňů a na některých místech v republice bude padat ještě slabší déšť. Ovšem uprostřed týdne se můžeme těšit na velmi příjemnou změnu. V průběhu středy a čtvrtka se nám ohlásí nejspíše poslední zbytky léta. Od úterý se mají teploty rapidně zvedat. Od středy až do konce týdne bude polojasno až jasno a teploty se vyšplhají ke krásným 30 stupňům.

Na víkend si naplánujte lenošení u vody, protože to bude nejspíše poslední opravdu teplý a slunečný víkend tohoto léta.

Související články

Další články