Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Mrazy vystřídají teploty kolem 10 stupňů!

Mrazy vystřídá výrazné oteplení!
Zdroj: profimedia.cz
Venku mrzne a teploty klesají až k minus 10 stupňům. V příštích dnech se ale můžeme těšit na výrazné oteplení. Teploty vyšplhají až na plus 10 stupňů a venku to bude vypadat spíše jako na podzim!

Dnes je hodně mrazivo. Teploty ráno padaly až k minus 5 stupňům a všichni, kteří jsme šli do práce, jsme si nasadili čepici, rukavice a šálu. Ne jinak tomu bude v příštích dnech. Od čtvrtka by se ale mělo začít pomalu oteplovat.

V úterý bude zataženo až oblačno, můžeme očekávat i mrznoucí mlhy. Později během dne se vyjasní. V noci bude pořádná kosa. Teploty se budou pohybovat od minus 6 do minus 10 stupňů. Během dne nebude o moc tepleji. Teploty se budou pohybovat mezi minus 1 a 3 stupni.

Ve středu bude polojasno až skoro jasno, ojediněle slabé sněžení. Místy nás potrápí mrznoucí mlhy a nízká oblačnost. V noci teploty klesnou až k minus 7 stupňům, při sněhové pokrývce až k minus 9 stupňům. Během dne bude podobné počasí tomu úternímu, teploty vyšplhají maximálně na 3 stupně.

Ve čtvrtek se výrazně oteplí. Bude oblačno až polojasno, ojediněle mrznoucí mlhy. Noční teploty se budou pohybovat mezi minus 3 a minus 7 stupni, při sněhové pokrývce klesnou až k minus 9 stupňům. Přes den se pořádně oteplí. Teploty vyšplhají až na krásných 7 stupňů! Takže už tak nebudeme mrznout a možná i odhodíme čepice.

V pátek bude počasí stejné jako ve čtvrtek. Bude zataženo až oblačno, můžeme očekávat i sněžení a mrznoucí déšť. Noční teploty klesnou k minus 2 stupňům a přes den se vyšplhají až na 7 stupňů. Těšit se můžeme také na víkend. V pátek a sobotu teploty vyšplhají na 8 stupňů a v neděli dokonce na 10!

Související články

Další články