Dnes bude na většině území déšť a přeháňky. Později budou hlavně v Čechách přeháňky ustávat a bude polojasno. Večer bude zataženo a vydatně nás potrápí déšť. Teploty budou opravdu podzimní. Budou se pohybovat mezi 13 a 17 stupni.

V úterý nás čeká zatažená obloha a vydatný déšť. Pršet by mělo na celém území Česka. Na severu a severovýchodě bude déšť vydatnější. Odpoledne a večer by měly srážky od severozápadu ustávat. V noci bude pěkná zima. Teploty klesnou až na 5 stupňů. Během dne bude chladněji než v pondělí, teploty se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni. Rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít deštníky.

Ve středu bude polojasno, místy nás ale potrápí déšť. Na severu a severovýchodně bude pršet vydatněji. V noci budou teploty klesat až k nule, přes den vyšplhají maximálně na 11 stupňů. Takže většina z nás už zřejmě ze skříní vytáhne kabáty.

Ve čtvrtek bude zataženo, občas nás potrápí déšť. V polohách nad 800 m může i sněžit. Teploty v noci se budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni, přes den bude 7 až 11 stupňů.

Ani v pátek se počasí neumoudří. Bude zataženo až oblačno, pršet bude na celém území republiky. Takže deštníky, které nosíte s sebou celý týden, ještě neodkládejte. Zima bude pořádná, noční teploty klesnou na 2 stupně a přes den se budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.