Dnes bude většinou oblačno, přeháňky by se měly vyskytnout jenom na horách. Odpoledne bude oblačnosti ubývat, oproti víkendu se ale citelně ochladilo. Teploty se budou pohybovat od 20 do 24 stupňů. V 1000 metrech na horách kolem 15 stupňů. V týdnu by teploty měly šplhat nahoru.

V úterý se můžeme těšit na slabé oteplení, tropy ale rozhodně nečekejte. Bude polojasno až skoro jasno, ojediněle se mohou vyskytnout mlhy. Od západu bude během dne přibývat oblačnosti, v Čechách bude zataženo. Později můžeme očekávat na západě déšť nebo přeháňky. Noční teploty se budou pohybovat mezi 8 a 12 stupni, přes den ale vyšplhají na 25 stupňů.

Ve středu bude zpočátku zataženo až oblačno, očekávat můžeme ojediněle slabý déšť. Během dne se ale vyjasní a teploty vyšplhají na 27 stupňů, pomalu se tedy bude oteplovat a můžete zase vyrazit k vodě nebo na zahrádku. V noci ale bude chladno, teploty se budou pohybovat mezi 12 a 16 stupni.

Ve čtvrtek by se k nám mělo vrátit tropické počasí, takže pokud máte možnost, vezměte si volno v práci a vyrazte k vodě. Bude jasno až polojasno, denní teploty se budou pohybovat mezi 28 a 32 stupni, takže hurá do plavek. V noci bude až 17 stupňů. Ojediněle můžeme očekávat ještě přeháňky nebo bouřky.

Tropické počasí nám vydrží i v pátek. Bude jasno až polojasno, počasí ale bude hodně letní. Teploty vyšplhají až na 32 stupňů a užijeme si tak krásný letní den. Odpoledne ale bude od západu přibývat oblačnosti a vyskytnou se přeháňky nebo bouřky.