Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pražské roztahovačky zase řádí na Facebooku a bude to ještě horší. Nepůjdou smazat!

Stránka Pražské roztahovačky opět ožila.
Zdroj: facebook.com

Facebooková stránka Pražské roztahovačky zatočila s osudem mnoha holek. Její administrátoři se totiž rozhodli nahrávat na ni fotky holek, které údajně vlezou do postele každému. Toho ale často zneužívaly zhrzené exmilenky, exmilenci a schválně posílali fotky holek ke zveřejnění, aby je ztrapnili.

Stránka byla brzy zablokována, jenže začaly vznikat další kopie a rozšířily se i na další města v Česku. Proti zakladatelům už jedná policie. „V současné době řešíme jedenáct oznámení od poškozených z celé České republiky,“ uvedla pro server ECHO24.cz tisková mluvčí policejního prezidia Petra Strašilová. Skandál se dostal až na stránky zahraničního bulváru a zatím nemá konce.

Stránky jsou sice nahlašovány a postupně blokovány, jenže na „roztahovačky“ prý čeká další peklo. Ven se dostala informace o tom, že se chystá webová stránka, která prý nepůjde smazat. Jak to vypadá, tohle peklo pro všechny české holky jen tak neskončí.

Související články

Další články