Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pražská pařmenka Nikol Trojanová: Bary v Praze mají zavírat v deset? Nikdy! Moje nej fotky z nich vznikají po půlnoci, podívejte se!

Nikol pařit umí, to jo, ale paří se většinou až po desáté, což na
pražském magistrátu zřejmě nevědí.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Nazdar lidi,

ano, vím, že je ta zpráva stará jak Jeruzalém, ale až včera mě to doopravdy rozčílilo, došla mi totiž závažnost této novinky, když jsem seděla opřená o stůl v mém oblíbeném podniku – bary na jedničce možná budou zavírat v deset?!?

Vždyť je to můj druhý domov! Co budu dělat? Mám překopat celý svůj život a trávit slunné dny zalezlá v klubu?

Nevím, na co si ty lidi pořád stěžují: mají byt v centru, všechno mají blízko, můžou se opíjet každý den a ani si nemusejí volat taxi, když chtějí pokecat japonsky, stačí vylézt před barák, mají výhled na Pražský hrad a Vltavu, Pařížskou mají taky za humny a budou si stěžovat na hluk? Tak ať se přestěhují do Modřan nebo někam, kde teď frčí ty novostavby. Tam budou mít ticha dost. My totiž máme Dlouhou a nikam jinam se nám nechce!!!!

To je asi tak jako s magistrálou. Vždyť když si ti lidi byty kupují či pronajímají, musí ta auta vidět a slyšet! Cena bytu tomu bude taky odpovídat a my musíme jezdit 50! No dobře, ceny bytů v centru jsou asi trošku jinde, ale jak říkám, vždyť ti lidi tam mají všechno!!!!

Pes bude asi zakopaný jinde, že, vy tam nahoře? Už nevíte coby, tak to teď zkoušíte na nás, SLUŠNÉ lidi, co za pití utratí polovinu výplaty. HATE! Big hate na vás.

Možná stále nechápete, proč se tu tak rozčiluju. Proto přikládám fotografie, abyste viděli, jaký mám s bary krásný vztah. Miluju je a oni milují mě. Však se podívejte do galerie.

Pusu,

vaše

pražská pařmenka Nikol

Související články

Další články