Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pravda o nešťastné Melanii Trumpové: Věděla, koho si bere, říká bývalá kolegyně

Melania se prý často tvářila, jako by vůbec nebyla šťastná.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
exprezident usa

Obrovské spekulace v médiích vyvolala nepřítomnost manželky Donalda Trumpa Melanie na rodinném setkání v exprezidentově letovisku Mar-a-Lago. To se odehrálo po Trumpově návratu ze soudního líčení na Manhattanu kvůli obvinění z nelegální účetní operace v souvislosti s úplatkem za mlčenlivost Stormy Daniels. Daily Mail nyní přišel se svědectvím o vztahu Donalda s Melanií, které získal z úst blízké spolupracovnice bývalé první dámy Spojených států.

Všichni se shodují, že Melania Trump musí být z táhnoucí se kauzy s údajnou manželovou milenkou minimálně trpce otrávena. Donald Trump měl bývalé pornohvězdě Stormy Daniels zaplatit 130 tisíc dolarů (asi 2,8 milionů korun) za to, aby mlčela o jejich mimomanželském poměru. Nic z toho navíc není ani zdaleka u konce, protože podle toho, jak se newyorský proces vleče, budou světová média Trumpovu údajnou nevěru opakovaně připomínat pravděpodobně ještě několik let.

Absence Melanie byla navíc v ostrém kontrastu s událostí z minulého týdne, při níž byla po prvních informacích o exprezidentově obvinění a blížícím se zatčení zveřejněna společná fotografie Trumpových s přáteli na domovské Floridě. Rodinná přítelkyně Gina Loudon, která snímek pořídila, popsala výjev jako „důkaz lásky a štěstí“.

Z pokusů držet ji za ruku nebyla nadšená

Přitom právě v tento možná nejdůležitější den v kariéře jejího manžela nastal okamžik – umocněný bojovným projevem bránícího se exprezidenta –, při kterém mohla přítomnost Melanie nadobro rozbít její obraz jako nedobrovolné a proti svému přesvědčení uvězněné manželky, jak bývá často vykreslována.

Ke spekulacím o její neochotné loajalitě nyní získal list Daily Mail nové informace, které mohou čtenářům pomoci se v mnohoznačném vztahu 52leté modelky a 76letého politika zorientovat. Po celou dobu trvání bouřlivého Trumpova prezidentství se sociální sítě plnily výzvami #FreeMelania, tedy „svobodu Melanii“. Jako důkaz jejího údajného „zajetí“ se na nich často objevovala videa, na nichž před zraky veřejnosti odmítala Donaldovy pokusy držet ji za ruku. Někteří dokonce situaci přirovnávali k domácímu násilí.

Bývalá Trumpova poradkyně Omarosa Manigault Newman, kterou Trump vyhodil během prvního roku svého mandátu, ve svých pamětech z roku 2018 napsala, že „Melania počítá každou minutu, než Donald skončí ve funkci a ona se s ním bude moci rozvést.“ K tomu nejenže nedošlo, ale ještě loni v květnu na téma možného návratu do Bílého domu bývalá první dáma s úsměvem pronášela v rozhovoru pro televizi Fox News větu „nikdy neříkej nikdy“. Přesto, že existují důkazy o opaku, nálepky nešťastné manželky se Melania zbavuje jen stěží.

„Nechtěla být jako Clintonová“

„Myslím, že Melania věděla, kdo je její manžel, když si ho brala. Má velmi realistický a praktický pohled na to, kdo její muž je. Nikdy se nezmínila o rozvodu. A když přišla řeč na kauzu se Stormy Daniels, vždycky řekla jen to, že je to jeho problém,“ uvedla tento týden Melaniina bývalá personální šéfka Stephanie Grisham v rozhovoru pro Daily Mail.

„Nepřekvapilo mě, že se ve středu neobjevila v Mar-a-Lagu. Nechce být vnímána jako manželka, která bude stát vedle svého manžela, ať udělá cokoli. Na prvním místě je pro ni ona sama,“ řekla žena a dodala, že Melania „nikdy nechtěla být jako Hillary Clinton“.

„Poté, co vyšly najevo zprávy o Monice Lewinské, Hillary ještě během oběda doprovázela svého manžela k vrtulníku. Melania takovou osobou být nechtěla. Prostě nebude postupně uvadající květinou stojící vedle něj (Trumpa),“ uzavřela Grisham.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy