Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Prahu možná povede dopravní pilot! Byl by první v Evropě a není bez šance!

Marek se ve třiceti rozhodl, že ze zpívání se stane koníček a stane se
dopravním pilotem, což vzápětí učinil a dnes létá s airbusem po
celém světě.
+ Dalších 5 fotografií

Marek Černoch je zřejmě nejzajímavější kandidát na pražského primátora.

Syn zpěváka Karla Černocha (†64), který se namísto zpívání dal na letectví a posléze politiku, je na české politické mapě naprostým zjevením.

„Dvojka“ hnutí Úsvit Tomia Okamury a poslanec Černoch je lídrem pro pražské volby a ve svém programu deklaruje, že jako dopravní pilot je zvyklý nést odpovědnost, o čemž těžko pochybovat u člověka, který se v pětatřiceti prostě rozhodl, že namísto šoubyznysu si radši splní klukovský sen stát se pilotem a prostě se jím stal, aby na prahu čtyřicítky usedl do kokpitu Boeingu 737 a prostě létal. Kdyby se stal primátorem, bude prvním pilotem v této funkci v evropském kontextu!

Černoch dnes také krom poslancování stále učí budoucí piloty, letecký simulátor, kde pracuje, shodou okolností nedávno navštívila naše redakční posádka ve složení Novotný – Štíbrová a stálo to za to.

Dnes chce být jejich tehdejší instruktor Marek Černoch pražským primátorem. Lehké to rozhodně nemá, ale nevzdává se a nutno říct, že jeho program, který je k vidění na webu Úsvitu, není vůbec k zahození!

Černochovi se nelíbí nedostatek míst ve školkách a v souvislosti s dětmi také prosazuje legislativní změny u trestněprávní odpovědnosti právě u zločinů spojených s dětmi a fyzickým násilím na ženách a seniorech.

Možná budoucí pražský primátor je rovněž otcem dvojčat, a tak se není co divit, že jej „sejří“ snaha Ministerstva práce a sociálních věcí zrušit občanské sdružení Klokánek. A je toho ještě mnohem víc, co tenhle sympaťák plánuje.

Jen mu dát šanci je zrealizovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články