Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Prachařová je mimo republiku, festival ve Varech může skončit. Jirko Bartoško, řekneme ti, kde Agátu najdeš

Agáta odlétla do Řecka. Jirka Bartoška to ještě neví.
+ Další 3 fotografie

Tak nudný začátek filmového festivalu v Karlových Varech snad ještě nebyl. Kdyby všechny nedostal svým šarmem John Travolta (59), tak by Jiří Bartoška (66) mohl celou akci klidně ukončit. Největší hvězda každého ročníku si totiž dovolila letos nepřijet a podle všeho to vypadá, že by ji k návratu nepřemluvil ani Marek Eben.

Řeč je o Agátě Prachařové (28), která odletěla se synem a kamarádkou Eliškou do Řecka. V kuloárech se traduje, že Agáta není do Varů zvaná. Například loni modelka ztropila ve městě poprask, když ve chvíli, kdy znavená atmosférou festivalu odpočívala, její tehdejší přítel Mirek Dopita se rozohnil na fotografa, který chtěl celou záležitost zvěčnit.

Řeči o zákazech v nás ale vyvolávají smích. Ve finále jde jenom o to, aby celá napomádovaná akce působila co nejvíc uhlazeně a za celou dobu festivalu bylo co nejméně skandálů. Pravda ale je, že o takovém scénáři si Bartoška může nechat jenom zdát. Kromě promítaných filmů totiž vždycky všechny zajímá hlavně kdo, co, kde a s kým.

Mohlo by vás zajímat

Další články