Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pozor, tohle vás rozpláče vzteky: Cestovní kancelář hledá recenzenta luxusních hotelů! A co vaše zaměstnání?

Pozor, tohle vás rozpláče vzteky: Cestovní kancelář hledá recenzenta luxusních hotelů! A co vaše zaměstnání?
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Válet se, koupat se, chodit do barů v resortu, chodit na wellness a cpát se jídlem. A taky samozřejmě bydlet. A to ještě s vaším partnerem, pokud ho máte. A pokud ne, můžete s kamarádem. Váš plat? Žádný.

Jenže všechno za vás zaplatí cestovka a nebude to málo, vaše roční zaměstnání ji vyjde na jeden milion dolarů, tedy necelých dvacet milionů korun. A proplatí vám opravdu všechno. Od nákupu jedněch papírových kapesníčků v trafice až po ubytování v těch nejluxusnějších hotelových pokojích

Jaké jsou na vás požadavky? Cestovní kancelář přímo uvádí, že musíte být diskrétní, bystří, výmluvní a společenští, prokázat značnou vášeň pro cestování stejně jako znalosti a zkušenosti a schopnost hodnotit a poznat vybrané jídlo, orientovat se v kultuře a zábavě. Na jeden rok se stanete světoběžníkem a budete přespávat ve vybraných hotelích ve vybraném městě, kde dostanete potřebný obnos a ten pak budete utrácet.

Budete taky hodně jezdit na výlety, třeba v jachtě nebo v soukromých vozech a helikoptérách hotelů. Je to proto, že se nyní klade velký důraz na uspokojení požadavků movitých klientů a cestovky si nemohou dovolit nabídnout ušmudlaný hotel bez dobrých služeb.

Nezávidíme tomu chudákovi, co tenhle džob dostane. My jsme rádi za teplé místo tady v kanclu. Žádná dřina, viď, rizoto dole z blafárny, nikam se nemusíme honit a jezdit, furt si balit kufr, terasu taky máme, a když je vedro, pustíme si klimošku. Heč!

CHCETE SI TAKÉ NAJÍT LEPŠÍ PRÁCI? TADY JE NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST PRO VÁS

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy