Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Pozor: Dámy se štíhlým pasem mají nízké IQ!

+ Další fotografie
A je to venku! Krásně vypadající hubené holky jsou prostě úplně blbé. Proto si dobře rozmyslete, než začnete držet dietu, jestli obětujete dokonalému tělu takovou daň. Sečteno, podtrženo, čím hubenější máte pas, tím nižší IQ máte.

Tak je to venku, pokud na sobě dennodenně makáte ve fitku, rozhodně s tím přestaňte! Je to inteligenci nebezpečné! Znáte někdo krásnou, hubenou a inteligentní ženu? Značka ideál prostě neexistuje, a tak se budete muset rozhodnout, na kterou stranu rybníčka se postavíte. Můžete být dokonalá sexy modelka s vosím pasem, smiřte se ale s tím, že budete úplně blbá, a nebo z vás bude ne moc atraktivní chytrolínka.

Já bych se rozhodla radši pro to být blbá, ale k světu. Koho dnes zajímá, že neumíte zrovna štěpit atom, důležité je, že vám to v sexy prádélku sluší a muži z vás jdou do kolen. Navíc chytré holky to mají fakt těžké. Navíc muži si se ženou fakt nechtějí povídat o matematice, astrologii a fyzice, ale chtějí dostat pořádný sprostý sex, ke kterému dokonalé křivky neodmyslitelně patří.

Nebraňte se nastavenému zákonu, který prostě funguje, a smiřte se s tím, že ženy se štíhlým pasem jsou tak trochu slepičky bez mozečku. Nikomu to ale nevadí, takže holky, makejte na svých dokonalých tělech dál!

Mohlo by vás zajímat

Další články