Tak je to venku, pokud na sobě dennodenně makáte ve fitku, rozhodně s tím přestaňte! Je to inteligenci nebezpečné! Znáte někdo krásnou, hubenou a inteligentní ženu? Značka ideál prostě neexistuje, a tak se budete muset rozhodnout, na kterou stranu rybníčka se postavíte. Můžete být dokonalá sexy modelka s vosím pasem, smiřte se ale s tím, že budete úplně blbá, a nebo z vás bude ne moc atraktivní chytrolínka.

Já bych se rozhodla radši pro to být blbá, ale k světu. Koho dnes zajímá, že neumíte zrovna štěpit atom, důležité je, že vám to v sexy prádélku sluší a muži z vás jdou do kolen. Navíc chytré holky to mají fakt těžké. Navíc muži si se ženou fakt nechtějí povídat o matematice, astrologii a fyzice, ale chtějí dostat pořádný sprostý sex, ke kterému dokonalé křivky neodmyslitelně patří.

Nebraňte se nastavenému zákonu, který prostě funguje, a smiřte se s tím, že ženy se štíhlým pasem jsou tak trochu slepičky bez mozečku. Nikomu to ale nevadí, takže holky, makejte na svých dokonalých tělech dál!