Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pozor! Článek, který nesmí číst náš šéfredaktor Pavel: Je naoko o Jitce Válkové, ale pomlouváme uvnitř strašně jeho!

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

Bývalá misska a modelka Jitka Válková (22) poslední dobou lítá v podivných vztahových erupcích. Poté, co se rozešla s malinkatým lovcem modelek Mírou Ciprou (41), který je tak mrňavý, že je dokonce i o hlavu menší než Válková, jež se výškově zastavila někde u dveřní kliky, běhala z jednoho románku do druhého

Být sama nějakou chvíli je pro ni asi nesnesitelné, takže teď naposledy randí už dva měsíce s tajemným mužem, o němž skoro nepíše na Facebook (Válková všechno o svých vztazích píše na Facebook), a evidentně jí to prospívá, protože vypadá lépe než kdy jindy.

Nedávno se zjevila na módní přehlídce v cukrárně Galerie Myšák, kterou vede Lenka Fialová. Tahle informace se na první pohled zdá nepodstatná, ale Lenka Fialová se před svatbou jmenovala Lenka Novotná. Ano, modří už vědí, je to sestra našeho šéfredaktorského fracka Pavla a je daleko hezčí a hodnější než on a máme ji radši než jeho, ale to si nedovolíme říct nikdy před ním nahlas, jenom to tady napsat tajně do článku. A do její cukrárny jsme šli na módní přehlídku samozřejmě proto, že jsme očekávali z protekce obrovskou výslužku, a abychom před ní pomluvili jejího bratra a postěžovali si na něj, ale to se Pavel taky nesmí dozvědět, on pak děsně řádí a dává nám za trest úkoly jako napiš o mně třicet pochvalných článků, že jsem nejhodnější na světě, nebo poslouchej teď dvě hodiny mou strašně zajímavou historku z pokeru a tvař se obdivně.

Takže mu to taky neříkejte.

On se to totiž nemá jinak jak dozvědět, protože čte zásadně jenom svoje články nebo články o sobě, aby si zkontroloval, že o něm mluvíme hezky. Aha... Sakra!

Každopádně paní provozní Fialová vede cukrárnu jedna radost a vypadá to tam jak v diabetikově zlém snu, nejen, že to tam celé hrozně cool, ale mají tam věci, které byste nejraději snědli všechny najednou a to neříkáme proto, že to je Pavlova sestra a chceme si šplhnout, ale protože je to pravda! Přesvědčte se sami ve Vodičkově ulici a uvidíte, že nekecáme.

Zpátky k Válkové, ať už tedy vykazujeme nějakou tu činnost, s kterou jsme původně začali. Když už jsme Lence Fialové snědli všechny dorty z jejího božího rautu a dodrbali Pavla, začali jsme si konečně všímat i celebrit. Jitka nás ihned práskla do očí, protože jí to slušelo víc než kdy jindy A nebylo to jen tím, že se vyfikla. Prostě vnitřní spokojenost sama se sebou dělá divy. Čili začínáme být napnutí jak guma od ponožek, koho si to vlastně našla a jestli ten člověk nemá bratra, že bychom se s ním dali dohromady. Jenom doufáme, že to není podobný typ jako malý plešatý Cipra.

Související články

Další články