Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte podle těla nejvíc sexy rebelku Hollywoodu? Má zadek jako dva kmínky!

Komu patří tohle tělo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Hvězda, kterou jsme neviděli oblečenou ani nepamatujeme, a tak ji poznáme i jen podle zadku. Víte už taky, o koho tady jde?

Věčná provokatérka Rihanna (26) nejprve šokovala svojí nahotou a otevřeností, stejně jako kdysi Madonna.

U obou jsme si na to už zvykli, i když co se týče babičky Madonny, která rezolutně odmítá stárnout, přestože je v dobré formě, už bychom ji odhalenou rádi vídali co nejméně.

Rihanna, která má slabost pro darebáky, si to může ještě s přehledem dovolit a rozhodně svými sexy snímky internet nešetří.

Loni v zimě se proti ní zvedla vlna nevole, když vody showbyznysu rozbouřila se svými provokativními fotkami na surfu s pořádným jointem v puse.

Interpretka hitu Diamond je svým věčným posouvání hranic známá.

RiRi, jak se zpěvačce přezdívá, si před pár měsíci například vyrazila v průhledné sukni, pod kterou jí byly vidět černé kalhotky. Potom si pod sukni strčila ruku a vyfotila se. Aby celá její akce měla opravdu grády, napsala k fotce „škola zabíjí“.

Svoje prsa už ukázala několikrát, celý svět ví, že má piercing v bradavkách, a díky velké podzimní kauze fappening už byl k vidění také její klín, takže co nového nám může tahle černá perla ještě nabídnout?

Například by se mohla začít soustředit více na hudbu a svoji práci než na věčné vystavování a nastavování svých předností.

Přesvědčte se v galerii, že Rihanna už ukázala opravdu vše.

Související články

Další články