Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Poznáte, který slavný hollywoodský herec se už definitivně zbláznil a přišel na premiéru filmu s papírovým pytlem na hlavě?

Poznáte, který slavný hollywoodský herec se už definitivně zbláznil a přišel na premiéru filmu s papírovým pytlem na hlavě?
Zdroj: archiv

Poté, co natočil trháky jako Transformers nebo Indiana Jones 4 a všichni mu prorokovali velkou kariéru v Hollywoodu, Shiovi LaBeoufovi (28) hráblo. Začal se účastnit podivných projektů, stal se z něj pseudointelektuál, agresivní vyjížděč na paparazzi a profesionální kopírovač.

Nejdříve se nepohodl s hercem Alekem Baldwinem při nácviku hry. Jeho následný omluvný email, se kterým se pochlubil na Twitteru, byl plný vykradených vět z jedné knihy. Poté se účastnil festivalu v Cannes se svým filmem jako režisér, až se zjistilo, že celý jeho film má scénář ukradený od spisovatele Daniela Clowese.

LaBeouf se opět omluvil, opět vykradenou větou, tentokrát anonyma z Yahoo Answers. Jeho novely, které publikuje, v sobě obsahují části odstavců z knih Charlese Bukowského. A tak bychom mohli pokračovat dál, každý jeho post na Twitteru je vykradenou hláškou někoho slavného, buď Tigera Woodse, nebo Kanyeho Westa nebo někoho jiného.

A teď tomu všemu Shia nasadil korunu - na premiéru druhého dílu Nymfomanky dorazil s papírovým pytlem na hlavě. Na něm je napsáno: Už nejsem slavný. Sakra, kde jsme to jen už viděli?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy