Uhádli jste, kdo je tato roztomilá dívenka, která už odmala snila o tom, že se bude živit zpěvem? Jestli jste v zrzavé holčičce poznali zpěvačku Debbi (25), tak si můžete pogratulovat, od nás máte velké bezvýznamné plus.

Ryšavá kráska poodhalila kousek ze svého soukromí, sáhla do rodinného archivu a ukázala i pár perliček. Ale poodhalila i něco ze svého dětství, třeba jak to měla s první láskou. Její srdce nemohl ohromit nikdo jiný než pořádný muzikant, měla v tom už jako malá jasno.

Jako dítě jsem snad roztomilá trochu byla, tedy alespoň do puberty určitě. Vzpomínám si na svou první lásku na „pískovišti“, která trvala od 3. do 5. třídy. Byl to největší třídní rocker Karel, který mi asi právě kvůli tomu nikdy nenapsal psaníčko. Zato se ale nedržel zkrátka, jak jiní kluci jeho věku, a ve čtvrté třídě mi dal pusu, což byla moje první pusinka. Takže jsem asi trochu roztomilá být musela," prozradila se smíchem sympatická Debbi.

Ta si splnila svůj dětský sen a živí se hlasem. Je vlastně v jednom kole, koncertuje, natáčí, píše písničky. Ale najde si i čas na sebe, třeba často chodí na kosmetiku, protože má velmi citlivou pleť, nebo ráda sportuje, třeba jezdí na koni. Na její postavě je poznat, že se ráda hýbe. Viditelně zhubla a nemůže si novou postavu vynachválit.