Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Poznáte ji? Tereza Jelínková se proměnila v gejšu za "trest", protože se nechtěla svlékat!

Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
Americká i světová média zaujala česká modelka Tereza Jelínková, když se na přehlídce značky Hoonee proměnila v gejšu. A to původně za "trest", že se nechtěla svlékat.

Aby se mohla Tereza Jelínková zúčastnit přehlídky stále populárnější značky Hoonee, dokonce kvůli tomu odřekla jinou zajímavou nabídku světového návrháře Oscara Wylda. Obě se totiž konaly prakticky ve stejný okamžik a nebyl by čas na přelíčení. A tak si Tereza musela vybrat.

„Nakonec jsem dala přednost právě Hoonee, ale to jsem vůbec nevěděla, co mě čeká. Přišli za mnou, že půjdu model s odhalenými prsy, ale to jsem odmítla, protože podobné věci nechodím. A tak na mě zbyla gejša. Těžko říct proč, asi pro mé kočičí oči. Ale nutno říct, že make-up byl nádherný a právě tenhle model patřil během finálového večera mezi nejkrásnější a nejkomentovanější," vysvětluje Tereza.

Jak se však ukázalo, i když dostala gejšu za "trest", nakonec to bylo za odměnu, protože veškerá pozornost se nakonec soustředila právě na ni.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články