Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Poznáte ji ještě? Přeplastikovaná Nicole Kidman po nadměrných dávkách botoxu už skoro nepohne obličejem!

Přeplastikovaná Nicole by už nemšla fotografům nastavovat svůj profil.
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Nicole Kidman (46) si natolik přála zastavit stáří, až se jí podařilo zastavit jakoukoliv mimiku v obličeji. Kidman sice nedávno prohlásila, že s botoxem skončila, ale během poslední akce, kde se objevila, bylo vidět, že si dopřává omlazující procedury stále v hojné míře. Nebo to prostě v minulosti přehnala a s přibývajícími roky je to víc a víc vidět.

Nikdo nepochybuje o tom, že je Nicole skvělá herečka, ale v posledních letech spíš než její herecké umění zaplňují bulvární stránky časopisů její fotografie, na kterých je zřejmé, jak moc to Nicole přehnala s botoxovými injekcemi. Ještě na začátku roku herečka tvrdila, že žádné výrazné úpravy na sobě nemá, ale potvrdila, že zkoušela botox, ovšem s výsledkem nebyla spokojena.

Na akci s názvem Variety's 5th Annual Power of Women ale bylo jasně vidět, že Kidman se zkrášlujícími procedurami rozhodně neskončila. Během rozhovoru s půvabnou hereckou kolegyní Charlize Theron fotografové zachytili snímek, na kterém je jasně vidět "zamrzlý" výraz a absence téměř jakékoliv mimiky.

Navíc se o Nicole šušká, že je náladová a někteří kolegové z Hollywoodu ji nemohou vystát. Nejlepšími přáteli se tak nakonec australské hvězdě stanou asi jen botoxové injekce.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy