Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Poznáte ho? Zayn Malik z One Direction se oblékl za ženskou, s tunou make-upu vypadá jako transka

Zayn Malik v novém klipu One Direction.
+ Další 2 fotografie

Klučičí boyband One Direction chystá nové video. Těžko říct ale, jestli jejich fanynky budou skákat radostí. Chlapci si totiž ve videu projdou pořádnou vizuální proměnou a není to žádná hitparáda. Alespoň tedy po estetické stránce. Oblibu v podobném pitvoření a převlékání mají i členové kapely Nightwork. Že by od českých pěvců skladby Globální oteplování tahle partička něco odkoukala?

Zatímco obdivovatelky 1D padají do mdlob, kdykoliv se někdo z kapely zjeví do půl těla, tentokrát se partička hudebníků oddala rukám zkušených maskérů, kteří z nich vytvořili asexuální loutky pro nový klip Best Song Ever. Zayn Malik (21) je ve videu převlečen za ženu. Jako sexy sekretářka Veronika má na sobě paruku z dlouhých vlasů, falešná prsa a tunu líčidel.

Podle všeho si Zayn svou novou roli dost užívá, takže doufejme, že se takhle převlékat nezačne i v osobním životě. Takovou ránu by asi fanynky One Direction neunesly.

Mohlo by vás zajímat

Další články