Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Použili byste tyhle produkty na pleť? Hollywoodské krásky tohle dělají běžně!

Použili byste tyhle produkty na pleť? Hollywoodské krásky tohle dělají běžně!
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 59 fotografií
Kvůli krásné pleti a zachování hladké a svěží pokožky je skoro každá z nás ochotna podstoupit i ty nejpodivnější procedury. Hollywoodské krásky nejsou žádné výjimky. Podívejte se, co jsou ochotny použít, jen aby si udržely svou krásu.

Scarlett Johansson - jablečný ocet

I když používat jablečný ocet jako náhradu šampónu a kondicionéru je starý trik, používání tohoto produktu na léčbu akné je dost nezvyklé. Scarlett prozradila, že jablečný ocet používá na tvář a napomáhá tak léčbě jizev, které jí zůstaly po akné.

Kim Kardashian - mořské řasy

Hvězdička Kim prozradila, jak si udržuje pleť hydratovanou, i když trpí psoriázou (onemocnění, které zanechá pokožku suchou, ta svědí a také se loupe). Veškeré produkty, co používá jsou vyrobeny na bázi mořských řas. Známá tvář z reality show vychvaluje mořské řasy hlavně kvůli vysokému obsahu vitamínu B, který má protizánětlivé účinky.

Halle Berry - kávové zbytky

Aby si udržela hladkou pokožku hlavně v chladných dnech, míchá si světoznámá herečka zbytky z rozemleté kávy se sprchovým gelem. Vlastnoručně vyrobený peeling podporuje prokrvení a změkčuje pokožku.

Eva Longoria - placenta

Herečka patří mezi zástupy žen, které používají produkty na bázi placenty na zpevnění a zvlhčení pokožky. Výrobky, které obsahují placentu zvířat, jako jsou ovce, slibují ochranu pleti a vyhlazení vrásek díky vysokému obsahu kolagenu.

Julia Roberts - olivový olej

Aby si udržela zdravé vlasy, nehty a chodidla, používá Julia podomácku vyrobenou olivovou bázi. Herečka prozradila, že si potírá nehty a vlasy extra panenským olivovým olejem smíchaným s vodou. Díky tomu jsou její vlasy lesklé a hebké. Tento trik je výborný také na hydrataci chodidel. Na noc nanese bohatou vrstvu, natáhne ponožky a nechá působit až do rána. Jak jednoduché.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy