Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Tahle slovenská herečka s obličejem panenky má nejkrásnější prsa v Evropě a vy je musíte vidět!

 Dominika Zeleníková ve filmu Pirko.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
O slovenské herečce Dominice Zeleníkové (26) ještě hodně uslyšíme. Zatím si zahrála jenom v televizních seriálech a studentských filmech, ale nejnovější film Pírko ji otevřel dveře mezi hereckou elitu. A protože režiséři své herečky rádi svlékají, tak ani Dominika nebyla výjimkou.

V reálném životě má je to dospělá žena s dítětem a partnerem. V drsném snímku Pírko si však zahrála naivní dívku Martinu, která se akorát dostává z dětského domova. Stěhuje se za svým přítelem do Prahy a je bláznivě zamilovaná. Jenomže pohádka končí v momentu, kdy ji její milý obere o všechny peníze a předhodí obchodníkům s bílým masem.

„Takové otrokářské sítě jsou běžné, na holkách, jako je moje filmová hrdinka, se vydělávají miliony,“ řekla o filmu režisérka Lucie Klein Svoboda.

Martinu tak čeká kolotoč nucených drog, znásilňování a bití. Ve filmu vše působí syrově a naturalisticky, i když vlastně není nic vidět. Až na jednu výjimku. Tou je romantická scéna s jejím přítelem, kde ještě všechno vypadá růžově. Dominika si svlékne triko a ukáže úchvatná ňadra, kterými se jen tak každá herečka pochlubit nemůže.

V osobním životě má Dominika naštěstí od osudu své hrdinky daleko. Má krásnou malou holčičku Amálku a milujícího partnera. Podívejte se na půvabnou Dominiku do galerie!

Související články

Další články