Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Poslední porotkyní Hlasu je Dara Rolins! Slováci jí o tom zakázali mluvit, proč?

Dara Rolins bude porotkyní Hlasu, ale od nás to nemáte.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Redakci eXtra.cz se podařilo složitě ověřit pečlivě střeženou informaci o poslední nezveřejněné porotkyni chystaného dalšího dějství Hlasu ČeskoSlovenska. Přestože jsme informaci přinesli už před 14 dny a mezitím si ji stihlo přivlastnit několik konkurenčních webů, TV Nova se dlouho zdráhala pakt oficiálně oznámit: „Už mohu potvrdit, že Dara doplní tým koučů Hlasu,“ sdělil nám opět ředitel komunikace televize Josef Koukolíček.

Jsou jím Slováci, konkrétně televize Markíza, která uvalila na věc takové embargo, že manažerka Dary Rolins (41) Eva Skallová už raději novinářům ani nebere telefon. Podle zdrojů z Markízy je důvod jasný, na slovenské straně proběhla mimořádně citlivá jednání, která se týkají partnera Rolins Rytmuse (36) a také Paľa Habery (51). Ti oba letos možná ostrouhají a na východě nebyl zájem cokoli zveřejňovat, dokud nepadne definitivní verdikt o kompletním složení poroty Hlasu i konkurenčního X Factoru, který připravuje TV JOJ a zřejmě se oficiálně do konce roku přidá i Prima.

Další hlas z Markízy nám včera řekl toto: „Stále se jedná s Rytmusem, i přesto, že oficiálně tvrdíme, že jsme se nedohodli, a navíc je složení poroty známé, o to v té věci jde, jak se to uzavře, půjde to oficiálně, ale nejsme jediní, kdo o něj stojí,“ naznačuje zdroj poměrně divokou variantu, že by se Král a nabíječ Dary upsal konkurenci a předvedl podobný kotrmelec jako nedávno Leoš Mareš (37), který utekl v květnu z Novy na Primu, aby v říjnu prchal opačným směrem.

Z Dařina managementu zní mimo záznam pořád dokola: „Slováci si to chtějí oznámit sami, bez nich my ani kdokoli jiný včetně Novy nic nesmíme.“

Takže prosím vás, hlavně to nikde neříkejte, je to tajemství!

Jak jsou zatím rozdané karty?

Hlas ČeskoSlovenska (Nova, Markíza)

Porota: Dara, Pepa Vojtek, Marta Jandová, Majk Spirit, v jednání stále nekonkrétní účast Rytmuse

Moderátoři: Leoš Mareš, Tina

X Factor (JOJ, Prima zatím nepotvrdila)

Porota: Lucie Bílá (podepsaná smlouva, i pro případ, že by show nevysílala Prima), v jednání Vojtěch Dyk, který málem omdlel, když se to dostalo ven, údajně proto, že o něm nevěděl Jakub Prachař, se kterým má teď složité období. Dostala se k nám i nepotvrzená fáma o nabídce, kterou dostal Vladko Dobrovodský, Tomáš Klus a také Jaro Slávik, který tentokrát ovšem nemá zasednout v porotě. Agáta se také divně tváří, když se jí ptáme, zda je pravda, že společně jednají s Primou o Prachařově moderaci a Agátině porotcování, což momentálně stojí na mrtvém bodě kvůli liknavosti Primy show vůbec vysílat i za nadstandardních podmínek, které nabízí slovenská strana.

Moderátoři: Za Česko ve hře Prachař, na Slovensku nejčastěji skloňují jméno Pyca Rausche

Související články

Další články