Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Potřebuji nový nos kvůli tátovi, říká Anita. Portál eXtra.cz jí pomůže splnit sen!

Anita je hezká holka, že?
Nedávno jste i vy měli možnost zapojit se do projektu eXtra plní sny, prostřednictvím kterého jsme se ve spolupráci s odborníky Lékařského domu rozhodli splnit sen trojici žen nebo mužů, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem, ať už z estetických, nebo zdravotních důvodů. Do redakce nám dorazilo hodně odpovědí, my jsme vybrali tři a jednu po druhé si je představíme.

Poslední dámou z trojice výherkyň plastiky je slečna Anita, která touží po tom konečně se zbavit mindráku z velkého nosu. „O plastice jsem přemýšlela již dlouho, jsou určité věci, s kterými nejsem spokojená. Článek s vyhlášením soutěže přišel zrovna ve chvíli, kdy jsem se opravdu rozhodovala a řekla jsem, že to nechám osudu, pokud to má někdy být, vyhraju,“ říká Anita.

Že se jí změní výraz v obličeji, se nebojí. „To, kdo jsem, se nezmění. Budu mít akorát menší a doufám i hezčí nos. Nicméně já budu pořád já. Já doufám v to, že jakmile budu mít menší nos, zmizí mi mindrák, navíc ho mám stejný po členovi z rodiny a to v tom hraje pro mě velkou roli. Už se těším na nový a vylepšený vzhled,“ dodává Anita, která se se svým komplexem rozloučí na konci listopadu.

Konzultace a zákroky provedou lékaři z Lékařského domu v Praze, kde Anitu a další dvě dámy čeká profesionální přístup a péče kvalitního lékařského týmu a příjemná rodinná atmosféra. Na seznamu služeb Lékařského domu najdete liposukce, facelift, modelace prsou, operace očních víček a další.

Jak bude Anita vypadat s novým nosem? A co Vlaďka a Vladimíra? Těšte se na jejich proměny, ukážeme vám je už brzy!

Související články

Další články