Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Potkan, nebo kuře? Záhada usmaženého tajemného tvora z KFC je vyřešena!

Tisíce lidí na sociálních sítích sdílely fotku osmaženého kousku masa ze známého řetězce s rychlým občerstvením KFC. Byl totiž svým tvarem nápadně podobný tvaru těla krysy. Co ukázaly laboratorní testy? Opravdu KFC prodává lidem v rámci úspor krysy, nebo to bylo kuře?

Devorise Dixona málem trefil šlak, když se měl zakousnout do porce masa, kterou mu naservírovali v KFC. Místo šťavnatého kuřete měl v ruce něco, co vypadalo na potkana nebo krysu s pořádně dlouhým ocasem. Svůj oběd natočil na mobil a snímky zveřejnil na internetu, kde si začaly žít, jak už to tak bývá, vlastním životem.

O případu jsme vás informovali už minulý týden, teď se k němu vyjádřili i zástupci KFC. Řetězec si totiž nechal vypracovat odbornou expertizu. Šokovaný Američan si totiž „krysu“ zabalil do sáčku a nechal zamrazit v mrazáku. Sehnat vzorek proto pro KFC nebyl pak problém.

A výsledek? KFC svoji čest uhájilo, protože šlo o planý poplach a řetězec svým zákazníkům neservíruje krysy, ale skutečně kuřata, jak dokázaly laboratorní výsledky. Vzhledem k tomu, že o případu informovaly všechny renomované internetové deníky v čele s eXtra.cz, je teď Devorise za idiota a KFC po něm žádá omluvu.

„Měl by se omluvit a přestat šířit nepravdivé informace,“ uvedl tiskový mluvčí řetězce Rodrigo Coronel. Po Dixonovi je ale teď ticho po pěšině.

Mohlo by vás zajímat

Další články