Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Potkal mě ve 14, na sex jsme čekali do 15 let! Iva z Výměny manželek promluvila pro eXtra.cz

+ Dalších 7 fotografií
Středa se nezadržitelně blíží a diváci se už nemůžou dočkat premiérového dílu Výměny manželek. A to hlavně z toho důvodu, že to opět vypadá na pořádný masakr. Trnem v oku se všem divákům stala mladičká Iva, která má již ve svých sedmnácti letech dítě a hodně staršího partnera. Ona ovšem jasně tvrdí, že se milují a jsou spolu šťastni. Dnes je starší partner naprosto normální záležitost. Iva promluvila pro eXtra.cz o celém jejich společném vztahu. Budete koukat...

Středeční Výměna manželek bude hodně ostrá. Na jedné straně se objeví hodně diskutovaná maminka Iva, které je teprve sedmnáct let, otěhotněla v patnácti a má o několik desítek let staršího přítele.

V náhradní rodině, kde ji čekají tři děti, bude mít velké potíže Přece jenom vedle matky je to také mladičká dívka, která neměla šanci zažít to, co většina jejích vrstevnic. Po základní škole se stala maminkou a jakékoliv večírky nebo sedánky s kamarádkami šly stranou.

Iva je velmi zamilovaná do svého partnera, za kterého se dokonce již stihla vdát, a to 6. 11. 2016 v Semilech. Po prvních ukázkách se na mladou slečnu a hlavně jejího přítele snesla velká vlna kritiky ohledně jejich výchovy a věku.

Jenomže Iva prozradila, že svého partnera velmi miluje a na věku absolutně nezáleží. Navíc je v dnešní době naprosto běžné, že je partner o několik desítek let starší. A jak to měli se sexem? "Poznali jsme se sice, když mi bylo 14, ale sex jsem měli až po mém 15. roce," dušuje se Iva.

Do Výměny manželek se přihlásili kvůli penězům a rozhodně nestojí o žádnou slávu.

Související články

Další články