Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potetovaný Michal z Prostřena završil svou „misi“. Čím naposledy totálně vytočil své soupeře?

Všichni čtyři soupeři potetovaného Michala už se nemohli dočkat, až bude konec. Dnes je poslední den, kdy vaří nejstarší Ilona a i přesto, že žádala o klid, tak nebyla vyslyšena. To by nebyl rebel se základním vzděláním, kdyby ani poslední den něco nevyvedl. Čím své soupeře opět vytočil doběla?

Nebyl by to samozvaný „alfa samec“ Michal z Uherského Hradiště, kdyby aspoň poslední večer vyklidil bitevní pole, hodil doprostřed bílý kapesník a se všemi se usmířil. Jenže on je prostě ten velký provokatér, který nikomu nedá nic zadarmo.

Teď všechny naštval tím, že beze slova se vytratil jakože na toaletu, jenže se pořád nevracel a hostitelka chtěla servírovat další jídlo. Jenže jeho sebestřednost asi nezná mezí a neměl ani krapet studu, že zas dělá problémy.

Přitom na začátku se dušoval tím, že se už nechce hádat, především s mladou Terezou, která mu v žaludku ležela nejvíc.

Jak celá scéna a vlastně i výsledky dopadnou, se dozvíte dnes v 17.50 na Primě. Zatím se ale podívejte na naše video, kde se Michal opět předvedl v tom pravém světle.

Související články

Další články