Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potetovaný „alfa samec“ Michal z Prostřena přichystal hostům šílené překvapení. Chtěl je vyděsit k smrti!

Michal si dost nevybíravě střílí ze svých soupeřů.
Zdroj: FTV Prima
Každého jen pomlouvá, hledá na něm sebemenší chybu, oblibu si u nikoho vážně nezískal, ale to rebelu Michalovi opravdu nestačí. Dneska bude vařit a předvede takovou show, na kterou soupeři jen tak nezapomenou. Jenže místo vtipné scénky se z toho spíš stane horor.

Kdo se chce dnes pobavit nad něčí blbostí, tak určitě koukejte od 17.50 na Primě na Prostřeno. Michal, který si říká „alfa samec“ a který sice moc vařit neumí, ale má lidi na to, aby ho obskakovali, svým kuchařským uměním vážně nezaujme.

Ale na co jeho čtyři soupeři, kteří ho mají už plné zuby, nikdy nezapomenou, tak to bude jeho buranské chování, děravé trenýrky a hlavně nejapný žertík. Bude totiž své soky strašit uříznutou hlavou prasete a sám se tomu bude smát, jako by se nechumelilo.

To určitě „ocení“ ochranáři zvířat a vegetariáni. Sice není mezi soutěžícími ani jeden, který by odmítal maso, ale přesto jim to přijde nechutné a nikoliv vtipné. Na celou scénu se dnes podívejte, bude to stát za to. Uvidíte, jací exoti se do kulinářské soutěže někdy dobrovolně přihlásí. Kdyby blbost nadnášela, tak Michal už se dávno vznáší na obloze…

Související články

Další články