Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Potetovanou Marii si našel už před smrtí manželky Evy! První Růžičkova žena by dnes měla radost

Potetovanou Marii si našel už před smrtí manželky Evy! První Růžičkova žena by dnes měla radost
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Potetovaná María Paulina se už neživí striptýzem, ale stala se z ní oddaná paní Růžičková. O víkendu proběhla veselka, za manželku si ji vzal hokejový trenér Vladimír Růžička. Jestli se na to dívá z nebe jeho první žena Eva, určitě má radost, že je Vláďa zase šťastný.

Bylo hned jasné, že tohle je láska jako trám. Trenér Vladimír Růžička zahořel láskou k potetované Marušce a bylo mu jedno, že se jeho vyvolená jeden čas živila jako striptérka v německém hampejzu Když někoho milujete, tak není co řešit, hlásá známá televizní reklama a Růžička už ví, že je to pravda.

O víkendu proběhla na zámku Červený Hrádek velkolepá veselka a potetovaná Maruška se konečně stala paní Růžičkovou. Zamilovaní manželé se už těší na příchod vytouženého miminka.

Závistivce možná zaskočí, že veselka proběhla pouhý rok a čtvrt od smrti trenérovy první ženy Evy Jenže mají cizí lidé právo někoho kritizovat? Když jsou ti dva spolu šťastni, tak to je přeci hlavní. A populární Růža je vedle své Marušky šťastný hodně. Dokonce i paní Eva by měla jistě radost, protože si vždy přála, aby se její Vláďa cítil dobře a byl v životě spokojený. A to se nyní splnilo.

Podle informací deníku Blesk to Růžička s Maruškou celé nastartovali v době, kdy ještě paní Eva žila Nicméně není nutné Růžičku hned soudit. V té době prý již se svou manželkou Evou stejně nežil. Pevně doufáme, že tohle manželství Růžičkovi vydrží, po všech trampotách by si to zasloužil.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy