Bylo hned jasné, že tohle je láska jako trám. Trenér Vladimír Růžička zahořel láskou k potetované Marušce a bylo mu jedno, že se jeho vyvolená jeden čas živila jako striptérka v německém hampejzu. Když někoho milujete, tak není co řešit, hlásá známá televizní reklama a Růžička už ví, že je to pravda.

O víkendu proběhla na zámku Červený Hrádek velkolepá veselka a potetovaná Maruška se konečně stala paní Růžičkovou. Zamilovaní manželé se už těší na příchod vytouženého miminka.

Závistivce možná zaskočí, že veselka proběhla pouhý rok a čtvrt od smrti trenérovy první ženy Evy. Jenže mají cizí lidé právo někoho kritizovat? Když jsou ti dva spolu šťastni, tak to je přeci hlavní. A populární Růža je vedle své Marušky šťastný hodně. Dokonce i paní Eva by měla jistě radost, protože si vždy přála, aby se její Vláďa cítil dobře a byl v životě spokojený. A to se nyní splnilo.

Podle informací deníku Blesk to Růžička s Maruškou celé nastartovali v době, kdy ještě paní Eva žila. Nicméně není nutné Růžičku hned soudit. V té době prý již se svou manželkou Evou stejně nežil. Pevně doufáme, že tohle manželství Růžičkovi vydrží, po všech trampotách by si to zasloužil.