Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Postrach rautů Leo Beránek doexhiboval: Rok vězení natvrdo! Za co půjde majitel nejznámějších varlat v zemi sedět?

Leo Beránek má nemocné srdce.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie

Postrach pražských večírků a propagátor tzv. exhibičního močení na veřejnosti Leo Beránek (22) si půjde na rok sednout!

"Tepláková souprava, gule dej si doprava, stejně už mě to vedro sra*o," napsal si včera na Facebook a zasvěcení vědí proč.

Účastník reality show Hotel Paradise Beránek totiž včera obdržel písemné vyhotovení rozsudku, který sice kvůli lhůtě na rozmyšlenou, kterou si vzal jeho právník, ještě není pravomocný, ale stojí v něm, že známého rebela očekávají na dvanáct měsíců ve vězení s dozorem za ublížení na zdraví a napadení veřejného činitele.

Jde samozřejmě o vyústění incidentu v pražském klubu Chmelnice, kde v květnu Beránek s pěti kumpány vyvolal incident, při kterém napadl jednou do hlavy a dvakrát do břicha pěstí hosta klubu Štěpána B. a následně se venku po menší honičce dostal do potyčky se zasahujícím policistou.

Beránek, který při dnes už legendárním incidentu v klubu Roxy a též hojně medializovaném striptýzu o pár dnů později ukázal, že je mu opravdu všechno jedno, bude mít nějakou dobu čas v klidu přemýšlet o svém dosavadním životě a přitom se bude zřejmě modlit, aby nedošlo na další flastr, protože pražská policie šetří ještě dva jeho další incidenty z poslední doby.

Související články

Další články